alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Діагностика авто Тернопіль

Коли потрібна повна діагностика авто Тернопіль?

У сучасні автомобілі вбудовані електронні прилади, які відстежують і контролюють роботу авто. Якщо виникає проблема, не завжди відразу виходить виявити її, тим більше – визначити причину. Тут потрібна професійна автодіагностика з використанням певного спеціального і універсального обладнання. Іноді порушення в роботі агрегатів неможливо виявити через несправність індикаторів і датчиків. Вони відображають показники, які не відповідають реальній картині. Ось чому потрібна систематична діагностика авто Тернопіль.
Спеціалісти СТО «АвтоВітаЦентр» вважають комп’ютерну діагностику автомобіля, а також двигуна, основним способом об’єктивної оцінки його загального стану і надійною профілактикою можливих поломок.

Якщо двигун Вашого автомобіля перегрівається, а масляний тиск є стабільно низьким, то послуги нашого автоцентру Вам вкрай необхідні – ми проведемо оперативну діагностику і виявимо причину несправності. Наш автосервіс характеризується наявністю сучасного обладнання і чітким дотриманням комплексного підходу, який дозволяє нам виявити всі недоліки в роботі двигуна.

Діагностика авто Тернопіль: комплекс процедур

Комплексна кваліфікована діагностика авто Тернопіль складається з таких процедур:
1. Акустичний і візуальний огляд – навіть без демонтажу і розбирання двигуна ми можемо визначити успішну тактику ремонту і назвати його вартість.
2. Методики виміру і огляду різних параметрів або величин – ми керуємося своїм багаторічним практичним досвідом і даними технічного обладнання для визначення невідповідностей між рекомендованими даними і реальними показниками.
3. Комп’ютерна (електронна) діагностика.

Діагностика авто Тернопіль в «АвтоВітаЦентрі»:

• використанням сучасного програмного забезпечення;
• істотним скороченням часу на пошук несправностей електроніки;
• виведенням на монітор списків і кодів несправностей – ці дані стануть основою для розробки оптимального плану пошуку несправностей;
• докладним звітом про функціонування окремих вузлів двигуна.

Діагностика авто Тернопіль необхідна, коли є:
1. Протікання гальмівної рідини.
2. Скрипи, стукоти і інші сторонні шуми.
3. Крен автомобіля під час різкого повороту або гальмування.
4. Тріщини і розриви на гальмівному шлангу.
5. Нерівномірність зношеності гальмівних колодок або шин.
6. Ривкове перемикання передач або самовільний перехід до нейтрального режиму.

Комп’ютерна діагностика авто Тернопіль в цілому сприяє детальному вивченню стану трансмісії, двигуна і гальмівної системи. Ця процедура дозволяє нам виключити можливість поломки і зробити всі майбутні поїздки на Вашому автомобілі безпечними та комфортними.

Якщо у Вас виникли сумніви в справності і безпеці Вашого автотранспорту, то вам варто замовити послугу комплексної комп’ютерної діагностики в нашому автоцентрі. Ми виявимо причини несправностей і запропонуємо короткий шлях до їх ліквідації.

Доступна вартість комп’ютерної діагностики робить її обов’язковою процедурою для підтримки безпеки транспортного засобу!

Якщо Васцікавить інформація стосовно ремонту мотора, то більше інформації тут: Ремонт мотора

На головну сторінку за посиланням: Головна сторінка сайту