alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Налаштування світла фар

Від того, наскільки точно проведена процедура налаштування світла фар, залежить Ваша безпека водіння. Налаштування світла фар Тернопіль. Нерідко неправильно налаштована оптика стає причиною виникнення небезпечних аварійних ситуацій, які піддають загрозі життя як водія, так і інших учасників дорожнього руху. Не відрегульовані фари не дозволять Вам пройти держтехогляд,  навіть за умови, що транспортний засіб було придбано Вами недавно. Крім того, сліпуче світло фар говорить про повну відсутність культури водіння, оскільки наражає на небезпеку інших водіїв.

Швидко і якісно налаштування світла фар Тернопіль проведуть фахівці  СТО «АвтоВітаЦентр». Наш професіоналізм доведений безліччю позитивних відгуків і хорошою репутацією компанії.

У міру експлуатації автомобіля світло фар поступово тьмяніє. Серед основних причин цього назвемо:

  • Несправність генератора і регулятора напруги. Якщо акумулятор відчуває гостру нестачу або, навпаки, надлишок заряду, то електроліт починає кипіти. Результат – швидке перегоряння лампочок через сильну напругу.
  • Забруднення чи корозія рефлектора, наліт на внутрішній поверхні лампочки. Доведено, що при експлуатації лампочки протягом більше 50 тисяч кілометрів пробігу машини, її ефективність в освітленні знижується на 20%.
  • Негерметичність фари. Фари сучасних автомобілів застраховані від попадання всередину пилу і вологи, проте цього не можна сказати про деформовані пристрої. Розгерметизація неминуче призводить до зниження ефективності світіння фари.

Налаштування світла фар Тернопіль від автосервісу «АвтоВітаЦентр»

У нашій компанії працюють виключно професіонали з великим практичним досвідом ремонту автомобілів. Налаштування світла фар Тернопіль проводиться на високоточних німецьких стендах, які гарантують високу якість настройки і оперативність. Ми працюємо як з імпортними, так і з вітчизняними легковими автомобілями і мікроавтобусами та гарантуємо індивідуальний підхід до кожного транспортного засобу. Порадують Вас і наші ціни на налаштування світла фар.

На нашій СТО проводити регулювання світла фар з найвищою точністю. Необхідність в даному заході може виникати з часом, так як настройки світла фар іноді збиваються.

Також з регулярністю раз на рік повинна проводитися ця процедура з профілактичною метою, адже чим коректніше відрегульований пучок світла, тим краще забезпечується видимість в нічний час і вище ймовірність того, що Ваші фари не засліплять водіїв зустрічних автомобілів.

Пам’ятайте, що правильно налаштоване світло фар Тернопіль – це запорука успіху та безпеки Вашого пересування на автомобілі в темний час доби!

Якщо Вам потрібна діагностика або ж ремонт двигуна автомобіля, більше довідатись можете за посиланням: Діагностика та ремонт двигуна

Головна сторінка сайту за посиланням: Головна сторінка

збережіть свій час!

Запишіться на сто онлайн без черг та очікування Онлайн запис на сто