alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Ремонт двигуна Тернопіль

Кожен водій знає, що для повноцінної і стабільної роботи автомобіля потрібно підтримувати його технічний стан. Як? Ремонт двигуна Тернопіль. Проходження періодичної повної діагностики, а також технічне обслуговування – це запорука бездоганної роботи машини.

Однак далеко не у всіх вистачає часу і коштів на проходження діагностики автотранспорту. Тим часом витратні матеріали машини застарівають, деталі зношуються, що в кінцевому підсумку призводить до виходу з ладу тієї чи іншої частини автомобіля. І тільки тоді ми звертаємося в СТО, але вже не для обстеження стану машини, а для її ремонту.

Звичайно, іноді трапляються і зовсім непередбачувані обставини, які призводять до того, що водії звертаються в ремонтну майстерню – аварії.

Ремонт двигуна Тернопіль необхідний при появі наступних проблем:

  • Знижена тяга
  • Підвищена витрата масла: більш, ніж 500 мл на 1000 км
  • Поява нагару на свічках запалювання
  • Стук і інші сторонні звуки при роботі двигуна
  • Підвищена витрата палива
  • Вихлопи нетипового кольору

Перераховані вище проблеми можуть виникнути як через відхилення від рекомендацій по експлуатації двигуна, виходу з ладу тих чи інших вузлів автомобіля або їх неправильної роботи, так і з-за природного зносу елементів.

Професійний ремонт двигуна Тернопіль – це не тільки заміна зношених деталей або їх ремонт, але і визначення причин, що викликали надмірне навантаження на ці деталі. Як правило, всі проблеми взаємопов’язані: одна несправність тягне за собою іншу і так далі. Найбільш точне виявлення всіх неполадок і їх причин можливо тільки на етапі обстеження двигуна, коли фахівець зможе безпосередньо оцінити стан всіх елементів ДВЗ.

Складання-розбирання, обстеження, заміна пошкоджених деталей та ремонт двигуна Тернопіль здійснюється поетапно, відповідно до офіційної технічної документації. Поетапний підхід дозволяє нашим фахівцям завжди виявляти причини несправностей і проводити капітальний ремонт максимально точно і безпомилково.

Правильність виконання робіт на етапі капітального ремонту безпосередньо впливає на майбутню роботу двигуна. Саме завдяки використанню технологічних карт на всіх етапах розбирання і ремонту двигуна, його вузли після збірки не будуть піддаватися підвищеному зносу через незначні на перший погляд помилки. Невелике порушення форми деталі, перетяжка з’єднання, помилка при установці або будь-яка інша “дрібниця” здатна в першу ж тисячу кілометрів після ремонту відправити двигун в могилу.

Ремонт двигуна Тернопіль. Чому водії вибирають СТО «АвтоVitaЦентр»?

Якість проведення ремонту залежить від грамотного підходу до виправлення наявної проблеми. Наш автосервіс володіє сучасними ресурсами, які поряд з професіоналізмом фахівців дозволяють домагатися найкращих результатів ремонтних робіт!

Якщо Ви плануєте проводити діагностику свого автомобіля, радимо ознайомитися з наступною інформацією: Діагностика автомобіля

Повний спектр наших послуг за посиланням: Головна сторінка сайту