alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Ремонт ходової Тернопіль

Щоб водіння автомобіля було комфортним і безпечним, необхідно підтримувати його технічний стан в ідеальному стані. Ремонт ходової Тернопіль. Особливу увагу слід приділяти ходовій автомобіля, оскільки саме вона приймає на себе всі механічні навантаження і, отже, піддається дуже швидкому зносу.

Знос ходової тягне за собою такі проблеми, як сторонній шум і скрипи при їзді навіть на невисокій швидкості, похитування транспорту в різні боки, нерівномірний знос коліс, збільшення гальмівного шляху і т.д.

Виявлення в своєму авто будь-яких з перерахованих вище проблем є сигналом того, що Вам слід негайно провести діагностику та подальший ремонт ходової Тернопіль.

Діагностика підвіски включає перевірку гальмівної системи, амортизаторів, рульових наконечників, шарових опор, підшипників, сайлентблоків, трансмісії.

Після виявлення при діагностиці ушкоджень, буде проведений якісний ремонт ходової Тернопіль.

«АвтоВітаЦентр» надає послуги діагностики і ремонту підвіски. У нашому арсеналі знаходяться новітня діагностична апаратура і якісні комплектуючі, які забезпечать ремонт ходової Тернопіль в найкоротші терміни.

Ходова автомобіля складається з задньої і передньої підвіски, коліс і шин. Основним завданням підвіски є пом’якшення та гасіння коливання коліс на кузов, причиною яких є вибоїни на дорозі. Через це деталі автомобіля (амортизатори, пружини, опори і тяги стабілізатора, шарові і т.д.) швидше зношуються, а деякі важливі конструктивні елементи зовсім виходять з ладу. Тому так важливо своєчасно робити діагностику підвіски.

Основні ознаки, що вказують на необхідний ремонт ходової Тернопіль:

  • При поворотах на нерівній трасі відбувається занос передньої або задньої осі;
  • Чути сторонні шуми під час переїзду стиків на асфальті або вибоїн;
  • Розгойдування кузова на нерівній дорозі;
  • Збільшений шлях гальмування автомобіля;
  • Швидке спрацьовування ABS в процесі гальмування на дорозі з вибоїнами.

Якщо якась із цих ознак була Вами помічена, терміново необхідна діагностика підвіски автомобіля для встановлення причин пошкодження і подальший ремонт ходової Тернопіль. Не варто тягнути час, адже з часом підвіска буде все більше зношуватися, що може привести до більш серйозних наслідків і дорогого ремонту. І не забувайте, що будь-які проблеми з автомобілем несуть загрозу безпеці в дорозі. Майстрами нашого СТО в найкоротші терміни і з високою точністю буде виконана комп’ютерна діагностика ходової, встановлена причина несправності і успішно усунена.

Тому не зволікайте з відвідуванням СТО! Професійний ремонт ходової Тернопіль та доступна ціна від СТО “АвтоВітаЦентр”!

Перед проведенням будь-яких ремонтних робіт варто зробити комп’ютерну діагностику авто. Більше інформації про дану послугу тут: Діагностика автомобіля

Головна сторінка за посиланням: Головна сторінка сайту