alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Ремонт ходової

Ремонт ходової в «АвтоВітаЦентрі» – формула вдалої роботи

Під ходовою мається на увазі сукупність важливих вузлів, що дозволяють комфортно здійснювати поїздки на автомашині в різних умовах. У разі поломок передньої або задньої підвісок, їзда принесе дискомфорт та підвищені витрати палива. Регулярне здійснення діагностичних заходів, контроль стану ходової, заміна комплектуючих, котрі вийшли з ладу – основні умови для стабільного комфортабельного руху на автотранспорті.

Складові успішного ремонту ходової
За висновком, зробленим в ході діагностики, майстри приймають рішення про підбір тактики відновлення функціоналу ходової. Після узгодження з клієнтом виконується ремонт ходової. Найчастіше він зводиться до заміни елементів підвіски, виконується також ремонт деталей. Чому виходить з ладу підвіска?

В результаті удару, коли авто наїжджає на перешкоду.
Причиною випадання з робочого режиму може служити неякісне виробництво самої підвіски.
Важкі експлуатаційні умови .
Не можна допускати поїздки на транспорті з несправною ходовою, при наявності люфту кульових опор, рульової тяги. Проблеми можуть спричинити ситуацію, коли автомашина перестане слухатися, провокуючи створення аварій. Не варто допускати водіння з зіпсованими амортизаторами. Коли амортизатор клинить, машина починає «рахувати» кожну яму, пасажирам салону доведеться несолодко в поїздці. Разом з тим збільшується гальмівний шлях. Несправність амортизаторів відразу помітно по масляним слідах.

У “АвтоВітаЦентрі” нададуть кваліфіковану допомогу, даруючи водіям можливість успішно долати будь-які маршрути після якісного ремонту ходової.

Продовжувати рух зі зношеними елементами ходової вкрай небезпечно. Це призводить до аварійних ситуацій і щоб уникнути згубних наслідків рекомендується звернутися до нас в центр. За допомогою комп’ютерної методики і сучасної апаратури можна досягти високих результатів вчасно вжитих заходів по ремонту ходової.