alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Діагностика та ремонт ходової

Ходова частина автомобіля являє собою складний комплекс з передньої підіски, задньої підвіски, рами, балок мостів та коліс. Діагностика та ремонт ходової так як ходова частина призначена для переміщення автомобіля і для комфорту людей в салоні, що досягається шляхом гасіння коливань, які виникають під час руху,  то вона є однією з найбільш швидко зношуваних систем автомобіля.

У нашому автосервісі «АвтоВітаЦентр» Ви завжди можете при виникненні такої потреби проводити повну діагностику ходової свого авто та її якісний ремонт.

На сьогодні до ремонту ходової висуваються жорсткі вимоги, яких в повній мірі дотримуються у нашій СТО. До подібних вимог, в першу чергу, можна віднести технічну оснащеність і високий рівень підготовки майстрів, які здійснюють цей вид сервісу, що гарантує якість надаваних авторемонтних послуг.

Крім того, звичайно ж, важливу і основоположну роль в проведенні ремонту грає професійна діагностика ходової. Перш за все, це виражено в тому, що при поломці або виході з ладу того чи іншого елемента автомобіля, необхідно визначити характер і ступінь пошкоджень, а також причини їх виникнення.

Для того, щоб виконати ці завдання, і проводиться діагностика ходової частини. І оскільки ця послуга є в якійсь мірі дослідницькою діяльністю, то в ході її проведення може знадобитися спеціальна техніка і прилади. У цьому плані, фахівці нашого автосервісу забезпечені всім необхідним, включаючи весь спектр професійного устаткування.

Діагностика та ремонт ходової  в «АвтоВітаЦентрі»

Ремонт ходової частини – надзвичайно поширена проблема серед водіїв, так як навантаження від якості наших доріг припадають саме на ці агрегати авто.

Точна і швидка діагностика, оригінальні запчастини, відповідальні фахівці-автомеханіки – все це пропонує Вам наше СТО. Записуйтеся на діагностику, приїжджайте до нас в автосервіс і переконайтеся в цьому самі.

Своєчасне обслуговування, діагностика та ремонт ходової на нашому автосервісі позбавить Вас від несподіваних і високовартісних неполадок з підвіскою, які можуть виникнути і по дорозі на роботу, і в поїздці на відпочинок, і за кордоном під час подорожі, тобто в найневідповідніший момент.

Діагностика та ремонт ходової  проходить у нас за такою схемою:

  • Спочатку проводиться повна діагностика ходової з метою виявлення несправностей.
  • Потім кваліфікований автомеханік виконує необхідний ремонт вузлів і агрегатів із заміною зношених деталей.
  • На останньому етапі проводиться повторна діагностика і перевірка якості роботи ходової.

В нашому автосервіс ми найкраще подбаємо про Ваш автомобіль!

Про повну комп’ютерну діагностику авто більше інформації тут: Діагностика автомобіля

На головну сторінку сайту за посиланням: Головна сторінка

збережіть свій час!

Запишіться на сто онлайн без черг та очікування Онлайн запис на сто