alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Комп`ютерна діагностика автомобіля Тернопіль

Діагностика двигуна та інших вузлів авто на СТО дозволяє точно визначити причину несправності і усунути її з мінімальними витратами. Комп’ютерна діагностика автомобіля Тернопіль також виявляє проблеми, які поки не дають про себе знати, але можуть спричинити серйозні ускладнення в майбутньому. Від грамотної і своєчасної діагностики транспортного засобу залежить не тільки довговічність його вузлів і агрегатів, а й Ваша безпека.

Комп’ютерна діагностика автомобіля Тернопіль у «АвтоВітаЦентрі»

Планове технічне обслуговування (ТО) авто – це обов’язкова процедура, яку слід проводити не рідше двох разів на рік. Зазвичай планове ТО проводять восени, щоб підготувати машину до найважчого та найскладнішого періоду експлуатації – зими, і навесні – щоб визначити, як він «пережив» зиму і усунути виниклі за цей час проблеми.

На автосервісі «АвтоВітаЦентр» створені всі необхідні умови для виключно якісного техобслуговування автомобілів: сучасне діагностичне обладнання, наявність оригінальних запчастин і витратних матеріалів (масла, фільтри, технічні рідини і т.п.), але найголовніше – це кваліфікований персонал СТО.

Все це дозволяє зробити точну комп’ютерну діагностику і виконати необхідні роботи по плановому техобслуговуванню автотранспорту.

Планове технічне обслуговування (ТО)  проводиться в три етапи:

Перший – повна комп’ютерна діагностика автомобіля Тернопіль всіх вузлів і агрегатів з використанням сучасного діагностичного обладнання.

Другий – ремонт і заміна несправних деталей і агрегатів з використанням оригінальних запчастин і витратних матеріалів.

Третій – заміна витратних матеріалів (масла, фільтри, технічні рідини і т.п.).

Планове технічне обслуговування авто включає в себе наступні види робіт:

  • мастильні – усунення всіх сторонніх звуків при експлуатації автомобіля;
  • регулювальні – регулювання положення і ходу всіх необхідних елементів (дзеркала, двері і т.д.);
  • кріпильні – закріплення всіх елементів, включаючи електропроводку та елементи кузова;
  • заправні – контроль рівня технічних рідин (антифриз, гальмівна рідина, склоомиваюча рідина і т.п.) і необхідна заправка до необхідного рівня;
  • контрольно-діагностичні – повна комп’ютерна діагностика автомобіля, діагностика контрольно-вимірювального обладнання авто (прилади, датчики і т.д.);
  • електротехнічні – діагностика роботи електрообладнання   ( «двірники», фари, центральний замок, сигналізація і т.п.).

Знаючи причину несправності транспортного засобу, можна ефективно намітити план майбутнього ремонту Вашої машини. Це дозволить уникнути прийняття помилкових рішень, наприклад, таких як заміна дорогих деталей навмання, що не мають відношення до поломки, тим самим значно заощадити сімейний бюджет. Відмінний варіант для виявлення несправності – скористатися послугою комп’ютерна діагностика автомобіля Тернопіль. За допомогою комп’ютерної діагностики виконується сканування інженерних параметрів і зчитування кодів несправностей. За отриманими результатами виявляються збої систем і пошкоджені вузли автомобіля. У випадках, коли комп’ютерна діагностика не дає однозначної вказівки на несправність, для точного результату проводиться поглиблена діагностика іншими приладами і інструментами.

Можливо, Вас зацікавить наша послуга ремонт коробки передач, більше інформації за посиланням: Ремонт коробки передач

Для переходу на головну сторінку скористайтесь посиланням: Головна сторінка сайту

 

збережіть свій час!

Запишіться на сто онлайн без черг та очікування Онлайн запис на сто