alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Діагностика та ремонт двигуна

Двигун – це найважливіша частина автомобіля. Діагностика та ремонт двигуна у Тернополі. Від того, наскільки точне налаштування вузлів і агрегатів, які складають його, залежить довговічність служби двигуна, а також комфортність і безпека їзди. При правильній роботі двигуна збільшується термін експлуатації запчастин ходової частини. Саме тому, помітивши перші ж ознаки некоректної роботи двигуна, необхідно звернутися до нас!

Регулярна діагностика та ремонт двигуна – запорука безпеки та комфорту Вашого авто

За двигуном автомобіля потрібен належний догляд, адже, якщо вчасно не усунути будь-які несправності в ньому, то це може спричинити великі фінансові витрати – аж до капітального ремонту або покупки контрактного агрегату.

Щоб уникнути непередбачених поломок, слід не пропускати планові ТО, стежити за загальним станом двигуна та, при необхідності, здійснювати обслуговування або заміну його різних частин. Своєчасна заміна зношених вузлів – запорука стабільної роботи двигуна Вашого автомобіля.

Якщо ж в роботі двигуна з’явилися якісь сторонні шуми, необґрунтовано збільшилася витрата палива або з’явився “жор” масла, то потрібно швидше їхати до нас на діагностику, щоб убезпечити себе від серйозної поломки двигуна.

Для того, щоб Ваш автомобіль працював безпроблемно, потрібно вчасно проводити його діагностику і ремонт. Наша СТО “АвтоВітаЦентр” спеціалізується в цій сфері не перший рік. Серед послуг, що надаються нами, найпопулярнішими серед автолюбителів є якраз діагностика та ремонт двигуна.

Рішення про необхідність ремонту двигуна, а також про ступінь складності ремонту приймають в результаті діагностики. На основі вимірювання тиску газів в картері і масла в мастильної системі визначається залишковий ресурс двигуна. Для здійснення ремонту двигун демонтують, розбирають, а деталі піддають мийці і візуальному контролю.

Діагностика та ремонт двигуна в Тернополі

Двигун – це серце автомобіля, тому його ремонт – процес відповідальний і дорогий. Навіть якщо Ви звикли ремонтувати свій автомобіль на одному і тому ж автосервісі в Тернополі, розгляньте кілька варіантів СТО. Адже неякісний ремонт може вилитися в неприємності в майбутньому і зовсім не виправдовує себе.

Ремонт двигуна – процес трудомісткий і повинен проводиться тільки фахівцем високої кваліфікації. В першу чергу,  проводиться комплексна діагностика двигуна: його технічного стану і основних вузлів, роботи датчиків і навісного обладнання. Процес ремонту двигуна відбувається наступним чином:

  • Демонтаж двигуна з автомобіля (при необхідності)
  • Очищення деталей двигуна
  • Визначення дефектних деталей
  • Ремонт дефектних деталей
  • Компонування і установка деталей
  • Збірка двигуна
  • Обкатка і регулювання

Висока інструментально-технічна база і досвідчені механіки нашого сервісу зможуть зробити ремонт двигуна Вашого автомобіля швидко і якісно! Зверніться до нас – і двигун Вашого автомобіля буде відмінно працювати!

Якщо Вас цікавить послуга з ремонту та діагностики ходової частини, перейдіть за посиланням: Діагностика та ремонт ходової

На головну сторінку можна перейти тут: Головна сторінка сайту

збережіть свій час!

Запишіться на сто онлайн без черг та очікування Онлайн запис на сто