alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Ремонт МКПП

Діагностику та ремонт МКПП автомобіля слід довіряти тільки кваліфікованим фахівцям, так як неякісний ремонт може призвести до необхідності повної заміни агрегату, а це досить дорого і виводить автомобіль з експлуатації на тривалий період.

Звернувшись в наш автосервіс, Ви завжди можете розраховувати на те, що отримаєте професійну консультацію фахівця, точну діагностику і при необхідності якісний ремонт коробки передач (КПП) і зчеплення легкового автомобіля за прийнятною ціною.

Автоматичні коробки передач (АКПП) і механічні коробки передач (МКПП) – це найважливіші агрегати в Вашому автомобілі. Їх точна діагностика і якісний ремонт позбавить Вас від непередбачених і дорогих проблем, які можуть виникнути і по дорозі на роботу, і в тривалій автомобільній подорожі, і під час сімейної поїздки на відпочинок, тобто в самий невідповідний момент.

Ремонт МКПП ми проводимо в декілька етапів:

На першому етапі робіт проводиться огляд і діагностика всіх агрегатів коробки передач і зчеплення автомобіля з метою виявлення несправностей.

Далі кваліфікований механік виконує необхідний ремонт коробки передач, зчеплення і інших елементів трансмісії автомобіля.

На третьому етапі проводиться тестування і діагностика роботи трансмісії авто після ремонту.

Фахівці нашого СТО «АвтоВітаЦентр» швидко і якісно виконають наступні види ремонту трансмісії автомобіля:

діагностика і ремонт АКПП, заміна АКПП;

діагностика і ремонт МКПП, заміна МКПП;

ремонт і заміна редукторів (редуктора керма, заднього редуктора, редуктора заднього моста, редуктора переднього моста);

ремонт і заміна карданних валів;

діагностика і ремонт гідротрансформатора АКПП;

діагностика і ремонт гідроблоку АКПП;

діагностика, ремонт і заміна зчеплення;

прокачування приводу зчеплення;

ремонт і заміна роздавальної коробки;

заміна хрестовини карданного валу;

ремонт і заміна куліси КПП;

ремонт і заміна сальника КПП і багато іншого.

Важливість коробки передач в автомобілі усвідомлює кожен водій. Якщо при натисканні на педаль газу Ви чуєте незвичний і дивний шум двигуна, то це перший сигнал до того, що необхідно провести діагностику Вашої коробки перемикання передач. Ще ознаками необхідності ремонту можуть бути ослаблення тяги або істотні проблеми з набором необхідних обертів двигуна.

Де ремонтувати коробку передач?

Всім відомо, що ремонт коробки перемикання передач – справа витратна і складна. Важливо знати, що дійсно якісне обслуговування КПП – задоволення не з дешевих, оскільки включає в себе тривалу і копітку роботу професіоналів, які не будуть працювати за копійки. Варто також звернути увагу на обладнання в автосервісі і пропоновані запчастини для Вашого залізного коня.

Краще рішення – ремонт МКПП (коробки передач) на СТО «АвтоВітаЦентр»

На нашій СТО Вам в першу чергу проведуть повну діагностику коробки перемикання передач. Цей захід вкрай необхідно, оскільки точно зможе визначити всі проблеми і несправності в Вашому автомобілі, плюс дасть можливість майстру назвати точну суму, необхідну для проведення якісного ремонту МКПП.

Про іншу нашу послугу можете дізнатися за посиланням: Налаштування світла фар

На головну сторінку за посиланням: Головна сторінка сайту

збережіть свій час!

Запишіться на сто онлайн без черг та очікування Онлайн запис на сто