alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Діагностика авто

Самодіагностика автомобіля з використанням підручних засобів можлива тільки в тому випадку, коли машина знаходиться в дорозі далеко від сервісних центрів. По приїзду в пункт призначення, не відкладаючи в довгий ящик, в разі виникнення тривожної «симптоматики» авто краще звернутися до фахівців «АвтоВітаЦентру».

Чому діагностику авто варто зробити саме тут?

Автомашина є непростим пристроєм, що об’єднує різні механізми і деталі. Розробники створили агрегат, в якому кожна, навіть найдрібніша деталь, залежить від іншої або є важливим критерієм успішного функціонування транспортного засобу. У разі виникнення шумів, стукотів ззаду в бампері, під капотом, при загорянні індикаторів на приладовій панелі варто негайно звернутися до професіоналів.

У нашому центрі багата матеріально-технічна база, що включає апаратуру комп’ютерної діагностики авто. Це найбільш оперативний спосіб розпізнати з високою точністю неполадку і виявити її місце розташування. Від методики, обраної діагностом, буде залежати результат ремонту або заміни механізму або вузла.

Складність полягає в тому, що деякі дефекти носять прихований характер, і тільки сучасна техніка допоможе розкрити справжню причину несправності, вчасно помітити і запобігти біді та серйозному дорогому ремонту. «Тойота,« Ауді », «Фольксваген», «Лексус», «Mercedes» – неважливо, якої марки ваш автомобіль: фахівці за допомогою сучасного обладнання встигнуть «схопити» проблему вчасно, провівши професійну діагностику авто.

Проблемні місця автомобілів
Найбільш частими питаннями ремонту доводиться займатися за вищевказаними автомарками. У кожної з них свої технічні нюанси будови, проблемні ділянки. Наприклад, в машинах бренду Volkswagen найбільш проблематичною можна вважати електроніку. Переваги «АвтоВітаЦентру» в тому, що по ходу діагностики авто та його електронних систем, фахівці перевірять системи паливної подачі і впорскування, кількість оборотів мотора.

Будь-який автомобіль являє собою технічно складний пристрій, в якому взаємодіють як механічні, так і електронні елементи. Тому діагностика авто є складним завданням, добре виконати яке можна тільки в умовах сервісного центру, оснащеного всім необхідним обладнанням. Дуже часто приховані дефекти стають причиною серйозної поломки агрегатів і вузлів. У «АвтоВітаЦентрі» всі роботи виконуються на професійному обладнанні справжніми знавцями своєї справи.