alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Заміна масла Тернопіль

Щоб забезпечити безперебійну роботу і плавний хід автомобіля, потрібно виконати ряд робіт по його техобслуговуванню. І тим власникам автомобілів, які зацікавлені в максимально комфортному і безпроблемному водінні, надзвичайно важливо регулярно проходити техогляд. Існує цілий список пунктів, які виконуються в процесі техобслуговування, і один з них – заміна масла Тернопіль. Якщо чітко дотримуватися інтервалів заміни масла, передбачених регламентом техобслуговування, автомобіль не забариться сповна віддячити за це свого власника. Повірте, час, витрачений на цю процедуру, не пропаде даром.

Суть процедури заміни масла Тернопіль

Процедура заміни масла досить проста і зрозуміла. Механік спочатку зливає старе масло з двигуна, а потім заливає нове масло, рекомендоване для вашого автомобіля. При заміні масла Тернопіль звичною для механіка справою є одночасна заміна масляного фільтра. Зробіть величезну послугу своєму улюбленому автомобілю – ознайомтеся з незаперечними перевагами регулярної заміни масла в ньому.

Поліпшення робочих характеристик двигуна
Регулярна заміна моторного масла набагато важливіша для двигуна, ніж може здатися. Що може бути приємніше для водія, ніж ефективно працюючий двигун його автомобіля? Своєчасна заміна масла гарантує належне змащування внутрішніх рухомих компонентів двигуна, завдяки чому можна насолоджуватися плавним, легким і комфортним ходом автомобіля і абсолютно спокійно відправлятися в будь-яку поїздку.

Зниження витрати палива
Масло призначене для змащення двигуна, тому дуже важливо, щоб воно було якісним і чистим. Насправді, чисте масло не просто допомагає підтримувати нормальну робочу температуру двигуна, часом воно творить чудеса. Не забувайте, що двигун має високі експлуатаційні характеристики тільки при достатньому охолодженні. І не тільки антифриз забезпечує охолодження двигуна. Свіже моторне масло робить те ж саме.

Запобігання скупчування продуктів зносу і бруду
Якщо регулярно міняти масло, можна уникнути накопичення продуктів зносу і забруднюючих речовин. Зрозумійте, що бруд в старому маслі не такий вже й безневинний, оскільки здатен стати причиною виходу компонентів двигуна з ладу. Особливо високому ризику піддаються двигуни автомобілів, які експлуатуються в сильно запиленій місцевості, тому щоб уникнути проблем з двигуном потрібно своєчасно проводити процедуру заміни масла Тернопіль. Це дозволить запобігти потраплянню дрібних частинок бруду в двигун.

Вчасно замінене масло подовжує термін служби двигуна
Завдяки заміні масла можна захистити двигун від попадання в нього забруднюючих речовин. А це дуже важливо для підтримки високих робочих характеристик двигуна, адже його нормальне обертання зводить до мінімуму тертя, яке призводить до підвищення навантаження на двигун. Крім того, заміна масла дозволяє в значній мене знизити ризик утворення нагару. Тобто чим частіше змінюється масло, тим менше ймовірність утворення нагару і тим краще працює двигун.

Захист інших компонентів двигуна
Про чудодійні властивості чистого масла говорить той факт, що воно допомагає захищати рухомі компоненти двигуна автомобіля. Моторне масло забезпечує змащування колінвала і пов’язаних з ним елементів, що призводять в дію поршні. Крім того, масло змащує стінки циліндрів і ланцюг ГРМ.