alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Ремонт мотора

В основу капітального ремонту двигуна закладені принципи відновлювальних робіт, спрямованих на повернення закладених заводом технічних параметрів мотора. Поняття «капітальний ремонт» широке і включає в себе кілька процедур.

Водії відзначають наступні сигнальні «симптоми», які свідчать про необхідність проведення ремонту мотора.

1. На АЗС доводиться залишати все більше грошей: витрата палива збільшується.

2. Димний вихлоп набуває густої структури, стає білим, чорним або синім.

3. На свічках запалювання з’являється нагар, який має чорний, червоний, коричневий відтінки. Нормальний стан характеризується світло-сірим кольором. Несправність свідчить про зменшення компресії. Нагар – результат згоряння присадок в мастилі або пальному.

4. Силовий вузол некоректно працює на холостому ходу. Важіль перемикання в КПП вібрує – перша ознака неполадки. Висока ймовірність наявності проблеми з інжектором або карбюратором.

5. Потужність мотора не радує високими показниками. Побоювання викликає збільшений час розгону до сотні кілометрів на годину, і параметр цей становить на 25% більше в порівнянні з колишнім. Причина також може критися в погіршенні компресії.

6. Шуми під капотом – привід заїхати в “АвтоВітаЦентр” і перевірити — може потрібен ремонт мотора.

У “АвтоВітаЦентрі” швидко за допомогою професійного імпортного устаткування, прогресивних методик діагностики та ремонту повернуть робочий формат силовому агрегату, що надійшов в руки майстрів в будь-якому стані. Багато кілометрів безпечного шляху після якісного ремонту мотора ще попереду!

Що включає в себе ремонт мотора?

Будь-який вузол, в тому числі і силовий, потребує ретельного контролю і техобслуговування. Для продовження терміну служби двигунів рекомендується не ігнорувати регламент виробників по ТО, проводити діагностику, навіть якщо під капотом не чути ніяких сторонніх стукотів. У разі ж запущеного стану або внаслідок ДТП доводиться говорити про капітальний ремонт мотора. Що сюди входить?

Перелік послуг складається з демонтажу силового агрегату, його очищення.
Діагностика всіх елементів вузла на наявність пошкоджень.
Проводиться перевірка циліндрового блоку, мастильних систем, паливної подачі.