alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Діагностика автомобілів

Комплекс заходів з перевірки транспортного засобу дозволяє заздалегідь виявити знос деталей, відрегулювати роботу окремих систем, попереджаючи поломку, а також виявити причину появи сторонніх шумів під час роботи мотора. Словом, спектр технічних завдань, які ставлять перед собою діагности, дуже широкий. Діагностика автомобілів є органічною частиною обов’язкового технічного обслуговування як дорогих іномарок, так і скромних машин економ-класу.

Після виконання комплексної діагностики автомобілів в “АвтоВітаЦентрі”, Ви можете приступити до ремонту і усунення наявних несправностей, замінити зношені деталі двигуна, замінити вузли ходової і підвіски, виправити проблеми з електрикою, виконати технічне обслуговування.

Регулярна комп’ютерна діагностика автомобілів в “АвтоВітаЦентрі” допоможе мінімізувати грошові витрати і вбереже Вас від непередбачуваних сюрпризів в дорозі.

Ми багато років працюємо з автомобілями різних марок і розробили стратегію надання послуг, що якісно відрізняє нас від конкурентів. До особливостей нашої фірми потрібно віднести:
проведення діагностики автомобілів за допомогою сучасного високоточного обладнання;
невисоку вартість послуг;
великий досвід працівників, що допомагає виявити будь-яку несправність;
відкритість процесу для споживача.

В даний час клієнтам “АвтоВітаЦентру” доступна діагностика автомобілів, огляд окремих систем та інші послуги. Обговорити весь спектр маніпуляцій, необхідний для отримання необхідних даних по вашому автомобілю з представником “АвтоВітаЦентру” можна в індивідуальному порядку. Не так давно в обслуговуванні застосовувалася звичайна діагностика автомобілів, яка давала можливість тільки поверхнево перевірити систему. Робота з авто була досить трудомісткою і часто не давала бажаних результатів. На щастя, при нинішньому рівні розвитку все обладнання змінилося.

Сучасні машини оснащені безліччю спеціальних датчиків, які фіксують роботу багатьох систем автомобіля. На жаль, вони теж виходять з ладу, і за ними необхідний догляд і контроль. Виконати самостійну діагностику автомобілів досить складно, та й до того ж потрібні спеціальне комп’ютерне обладнання та програми, а також досвід і професійні знання.

Автодіагностика – важлива процедура, яка потрібна для будь-якого автомобіля. Про важливість даної процедури можна міркувати довго, але головне те, що від неї залежить безпека водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. І звичайно ж, справність авто в цілому, яка потребує регулярних перевірок всіх систем і вузлів.