alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Комп’ютерна діагностика авто Тернопіль

Кожен автовласник хоче бути впевненим у надійності свого автомобіля, особливо при поїздках на далекі відстані. Комп’ютерна діагностика авто Тернопіль. При дотриманні рекомендацій заводів-виробників транспортних засобів ризик поломок буде зведений до мінімуму.

До таких рекомендацій відносяться систематичне проходження сервісного і технічного обслуговування – своєчасний замір компресії, перевірка ходової частини, трансмісії, системи живлення й змащення, гальм. Само собою, приїжджати на обслуговування і ремонт слід тільки на перевірені СТО, яким можна цілком довіряти.

Автосервіс «АвтоВітаЦентр» пропонує свої послуги з діагностики та обслуговування легкових і комерційних автомобілів будь-яких марок.

Необхідна комп’ютерна діагностика авто Тернопіль?

Сміливо приїжджайте до нас, оскільки у нас є все необхідне обладнання для виконання цієї операції. Фахівці швидко і точно перевірять наступне:

– коди несправності

– показники датчиків двигуна

– коректність роботи електронних систем автомобіля

– справність форсунок.

Важливо пам’ятати, що своєчасна комп’ютерна діагностика авто Тернопіль значно підвищує його експлуатаційний ресурс, при збереженні заводських показників: динаміки, потужності, швидкості розгону автомобіля.

Комп’ютерна діагностика авто Тернопіль, зокрема двигуна та інших частин автомобіля, широко використовується в наш час з метою діагностики та виявлення деяких несправностей різних видів автомобілів. Машини влаштовані таким чином, що періодично потребують перевірки працездатності і оцінки роботи інжектора.

Практично повністю перевірити свій транспортний засіб можна завдяки такій послузі, як комп’ютерна діагностика авто Тернопіль.

В ході даної процедури відбувається детальна оцінка роботи агрегатів і різних кутів за непрямими і прямими ознаками, перевіряється поточний стан працездатності мотора і коробки передач.

Також комп’ютерна діагностика авто Тернопіль дає можливість з високою точністю визначити коректність роботи електронної системи автомобіля, яка все частіше зустрічається в сучасних транспортних засобах. По закінченню процедури комп’ютерної діагностики, майстер СТО повідомляє результати і дає рекомендації щодо тих робіт, які потрібно зробити для усунення неполадок, якщо вони були виявлені.

Крім діагностики, ще одним напрямком діяльності нашої СТО є ремонт транспортних засобів іноземних виробників, незалежно від їх конструкції і складності пристрою, включаючи ремонт навіть найменших запчастин.

Ми цінуємо довіру своїх клієнтів, тому намагаємося виконувати свою роботу ефективно і якісно. Впевнені, що тільки такий підхід дозволяє автосервісу довгі роки успішно функціонувати на ринку послуг з постійно зростаючою конкуренцією.

Завжди раді бачити Вас серед своїх клієнтів!

Детальніше про діагностику ходової можете довідатися тут: Діагностика ходової автомобіля

Про всі наші послуги можете доідатися на головній сторінці: Головна сторінка сайту