alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
СТО тернопіль

Автосервіс «АвтоVitaЦентр» надає послуги з діагностики та ремонту іномарок. Для клієнтів представлений широкий спектр послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобілів різних марок у нашій СТО Тернопіль. Ми зарекомендували себе як відповідальна команда справжніх професіоналів. Завдяки досвіду, сьогодні ми можемо запропонувати будь-які послуги: від заміни гальмівних колодок до капітального ремонту двигуна.

В спектр здійснюваних робіт входить слюсарний ремонт будь-якої складності. Плановий технічний огляд не займе багато часу завдяки наявності власного складу запчастин. Вам не доведеться робити замовлення і довго перебувати в очікуванні потрібної запчастини для авто – у нас є все необхідне для того, щоб виконати ремонт прямо зараз.

Якісний результат гарантують наші співробітники – автосервіс має в своєму розпорядженні кваліфікованих і досвідчених фахівців, справжніх професіоналів. Ми раді тому, що з роками число клієнтів нашого СТО Тернопіль збільшується – така довіра свідчить про високу якість роботи і правильний підхід. Ми дорожимо діловою репутацією компанії і тому прагнемо робити свою справу виключно добре або не братися за неї зовсім. Саме тому ми постійно вдосконалюємось і розширюємося.

Ваш автомобіль вимагає діагностики або ремонту? У нас Ви отримаєте якісні послуги з гарантією. Неважливо, наскільки складний ремонт необхідний Вашому автомобілю, ми виконаємо його максимально оперативно!

Серед усіх запропонованих нашим сервісом видів робіт по авторемонту, ви обов’язково знайдете саме те, що вас цікавить і привело на сайт нашого сервісу.

Правильна і стабільна робота двигуна вашого автомобіля максимально збільшує термін експлуатації всіх запчастин, а головне – ходової частини. Саме тому ми рекомендуємо звертатися до нас відразу ж після першої ознаки некоректної роботи двигуна. Механіки нашого автосервісу, які мають величезний досвід за своєю спиною, допоможуть вашому автомобілю, проведуть діагностику і ремонт двигуна швидко, а найголовніше – якісно, ​​після чого він почне працювати як новий.

«Гальма придумали боягузи»? Колись так говорили, але зараз, у сучасному місті без хороших і надійних гальм вам не обійтися, адже справні гальма – запорука життя. Гальмівна система – це одна з найважливіших систем вашого автомобіля і будь-які поломки, навіть натяки на них, можуть привести до вкрай небажаного результату.

Майстри нашого сервісу проведуть комплексну роботу з вашою гальмівною системою, а також її повну діагностику, повну заміну або ремонт гальмівної системи автомобіля.

Переваги нашої СТО Тернопіль:

– комп’ютерна діагностика дилерським обладнанням на всі марки;
– зручне розташування СТО;
– гарантія на встановлювані запчастини та виконані роботи;
– використання сучасного обладнання;
– ввічливе і приємне спілкування з клієнтами;
– знижки для постійних клієнтів;
– суворе дотримання технологій діагностики і ремонту автомобіля;
– досвідчений колектив співробітників.

Більше інформації про одну з послуг, які надає наша СТО можете дізнатися за посиланням: Комп’ютерна діагностика авто

Перейти на головну сторінку можна тут: Головна сторінка сайту