alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Заміна масла в АКПП Тернопіль

Якщо в ході експлуатації коробка автомат  спрацьовує із запізненням і починає смикатися, то в більшості випадків вам необхідно провести заміну масла в АКПП Тернопіль. Цю процедуру проводять з використанням професійного устаткування, тому при необхідності відразу звертайтеся в «АвтоВітаЦентр».

Для продовження довговічності роботи АКПП слід замінювати рідину кожні 40 … 60 тисяч кілометрів пробігу. Однак не треба відкладати процедуру до кінцевих термінів експлуатації. Це може викликати серйозні поломки і тоді швидше за все доведеться витратити багато коштів для відновлення автомата.

Є два основних способи виконання процедури:
– часткова заміна масла в АКПП Тернопіль;
– повна заміна масла.
Часткова заміна: переваги і недоліки
Даний спосіб рекомендується застосовувати при систематичному технічному огляді. При проведенні неповної заміни масла зливається лише частина старого в спеціальний резервуар. Якщо для обновлення рідини знадобилося зняття піддона, то фахівець сервісу обов’язково його очищає від забруднень спеціальними засобами. Після заливки нової рідини перевіряється його рівень щупом. Заміри виконують два рази. Поки вузол знаходиться в холодному стані, а потім, після прогріву АКПП теж необхідно виконати замір рівня масла.

Повна заміна масла в АКПП Тернопіль: особливості

Даний спосіб більш важкий і тривалий, але зате його ефективність в рази вище попереднього. Він проводиться з застосуванням спеціального обладнання і розчинів для промивання коробки. В цьому випадку АКПП повністю очищається від непотрібної рідини і великої кількості сторонніх часток.
Переваги такого методу:
Швидкість перемикання коробки автомат зростає.
Продовження терміну експлуатації коробки автомат.
Вимивання всіх забруднень і продуктів переробки з коробки автомат.

Висока вартість такої процедури дуже часто лякає автовласників. Але варто врахувати, що додаткові витрати на повну заміну масла в АКПП Тернопіль багаторазово окуповуються за рахунок продовження терміну служби автомобіля.

Часткова заміна рідини не замінює повну, а лише відкладає її проведення на 30 … 50 тис. кілометрів. Щоб вибрати, яким способом скористатися, необхідно проконсультуватися з досвідченим автомеханіком, так як на це впливає багато факторів, до яких відноситься вік і пробіг автомобіля.