alarmГрафік роботи: Пн-Пт (9:00-18:00)
Онлайн запис на сто

Кваліфікований ремонт вашого автомобіля

Запишиться онлайн на діагностику Вашого авто прямо зараз Онлайн запис на сто
Ремонт автомобілів Тернопіль

Вам потрібен ремонт автомобіля, але довіритися численним сервісам не так-то просто. Вам потрібен автосервіс, за який можуть поручитися тисячі звичайних власників автомобілів? Ви хочете бути спокійні за якість ремонту і збереження автомобіля? Саме таким ми бачимо здійснення послуг ремонт автомобілів Тернопіль у нашій СТО. Саме це ми пропонуємо нашим клієнтам.

«АвтоVitaЦентр» – це не просто ще один автосервіс в Тернополі, це підтримка Вас у важкій ситуації, це безкоштовні діагностики та консультації, це роками перевірений і надійний партнер, якому довіряють! Кожен наш майстер – кращий, у кожного – своя специфіка. Кожен наш клієнт – найважливіший, для нас не має значення, навіщо ви приїхали: поміняти масло або зробити капітальний ремонт двигуна, – в будь-якому випадку ви отримаєте професійний сервіс і персональну увагу до вас і вашого авто. Вибираючи наш автосервіс, Ви спираєтесь на багаторічний досвід з обслуговування автомобілів, який дозволяє провести ремонт автомобілів Тернопіль швидко і за прийнятною ціною.

Необхідно пам’ятати, що безпека на дорогах насамперед залежить від технічного стану автотранспорту. Тому слід іноді звертатися в автосервіс для діагностики і ремонту несправностей автомобіля.

«АвтоVitaЦентр» проводить якісний і своєчасний ремонт автомобілів Тернопіль, що передбачає професійне спеціалізоване обслуговування.

Слід зазначити, що фахівці наших автосервісів дуже високого рівня і застосовують сучасні види ремонтного обладнання для проведення всіх видів робіт відповідно до рекомендацій заводу-виробника. Автовласник гарантовано отримує якісні, виконані в терміни послуги. Найбільш популярні послуги – це ремонт двигуна, ремонт ходової, а також технічне обслуговування автомобіля.

Технічне обслуговування

Якщо автомобіль був придбаний вже з пробігом, то його діагностика є досить затребуваною і просто необхідною процедурою. Діагностичне обладнання наших СТО дозволяє на ранніх стадіях визначити точний технічний стан транспортного засобу, а майстер дасть професійну об’єктивну оцінку вашого авто. Своєчасне звернення в «АвтоVitaЦентр» захистить Ваш автомобіль від передчасного ремонту, так як діагностичні заходи включають в себе перелік профілактичних операцій, таких як:

  • заміна масла в двигуні,
  • заміна масла в АКПП,
  • заміна робочих рідин,
  • заміна фільтрів,
  • заміна запасних частин і матеріалів.

Такі заходи, в свою чергу, – запорука безпеки водіння для всіх учасників руху.

За рекомендацією фахівців автосервісу, плановий техогляд бажано проходити після кожних 15 тисяч пробігу. Він передбачає виконання контрольно-регулювальних, мастильних, очисних і кріпильних робіт. Сезонний технічний огляд робиться два рази в рік, готуючи машину до експлуатації в теплу або холодну пору року.

Вам буде цікаво ознайомитисяз наступною статтею за посиланням: СТО АвтоВітаЦентр

Для переходу на головну сторінку сайту використайте наступне посилання: Головна сторінка